Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Zalesice-Kolonia - Oferty sprzedaży działek

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana przy lesie, ul. Rycerska

Skarżysko-Kamienna(Zalesice-Kolonia + 24 km)

150 000 zł1 152 m² 130,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości oakestae ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży atrakcyjnych działek położonych w Skarżysku-Kamiennej, przy ul. Rycerskiej, obręb Skarżysko Książęce,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna przy lesie Wąchock

Wąchock(Zalesice-Kolonia + 21 km)

195 000 zł2 823 m² 69,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości oakestste ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowej działki o łącznej powierzchni 2823 m 2 zlokalizowanej w Wąchocku (powiat starachowicki).

Szczegóły ogłoszenia

Działka Golesze Duże

Golesze Duże(Zalesice-Kolonia + 16 km)

89 000 zł928 m² 95,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż 6 działek budowlanych w miejscowości Golesze Duże, gmina Wolbórz (woj. łódzkie). - 5 działek o powierzchni 885 m - 1 działka o powierzchni 928 m - Cena: 99 000.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana Owczary

Owczary(Zalesice-Kolonia + 12 km)

321 700 zł32 500 m² 9,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Spokojna okolica z dala od miejskiego zgiełku Owczary oferują mieszkańcom i odwiedzającym ciszę oraz bliskość natury i rzeczki Radonki która płynie na skraju naszych działek.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana ogrodzona Radom

Wośniki,Radom(Zalesice-Kolonia + 17 km)

599 000 zł2 173 m² 275,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o własnym domu w spokojnej okolicy, ale z wygodnym dostępem do centrum miasta? Ta działka o powierzchni 2172 m w Radomiu (dzielnica Wośniki) to idealne miejsce na.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana uzbrojona Drożanki

Drożanki(Zalesice-Kolonia + 24 km)

236 925 zł3 159 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Kup bez prowizji! Narożna działka o powierzchni całkowitej 3159 m2 położona w miejscowości Drożanki w gm. Gózd. Wymiary działki szer. 62 mb i dł. 56 mb. Teren nieruchomości nie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Borowa(Zalesice-Kolonia + 18 km)

199 000 zł6 678 m² 29,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży teren zabudowany budynkiem mieszkalnym w miejscowości Borowa, gmina Wola Krzysztoporska. Nieduży dom o pow. użytkowej ok. 25,80m2. Powierzchnia zabudowy 36,84 m2. Dom oddany do.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie, ul. Polna

Starachowice(Zalesice-Kolonia + 25 km)

185 000 zł967 m² 191,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlana przy ulicy Polnej w Starachowicach. Działka o powierzchni 967m2 w kształcie prostokąta o wymiarach od frontu około 22m i długości około 43m,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Romanów

Romanów(Zalesice-Kolonia + 6 km)

98 990 zł788 m² 125,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy na dwa domy , o dogodnej lokalizacji w miejscowości *romanów*, przy ul. *Ogrodowej* (gmina Kowala, powiat radomski).

Szczegóły ogłoszenia

Działka Dawidów

Dawidów(Zalesice-Kolonia + 22 km)

110 000 zł1 000 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy trzy przepiękne działki - każda z nich ma po 1000 m2. Wymiary idealne pod budowę domu. Możesz kupić jedną. Potrzebujesz więcej przestrzeni? Wszystkie trzy działki na ten moment są.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Zalesice-Kolonia

Zalesice-Kolonia,łódzkie

95 760 zł1 064 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem ogłoszenia jest działka rolno - budowlana o powierzchni 1064 m , położona w atrakcyjnej lokalizacji, w miejscowości Zalesice - Kolonia oddalonej o 2,5 km od Piotrkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Zalesice-Kolonia

Zalesice-Kolonia,łódzkie

53 000 zł1 240 m² 42,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania 4 działki sąsiadujące ze sobą w bardzo bliskiej odległości od Piotrkowa. Przystanek mzk (lini nr 8 i busy) w odległości 0.8 km od działki. Działki umiejscowione są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Zalesice-Kolonia

Zalesice-Kolonia,mazowieckie

225 000 zł5 000 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka w bardzo ładnej okolicy zakończona strumykiem w odległości 300 m staw. Niedaleko las. Cicha spokojna okolica. Szerokość działki 18 m dojazd utwardzoną żwirem drogą. Cena.